Güveyi ve sağdıcına azap olsun diyerek 1 tonluk ara bulucu çektirdiler

Denizli’de dünya evine giren eloğlu ve sağdıcına yapılan elkızı alma işkencesi, mülevven anlara manzara oldu. 1 tonluk otomobili iple calip eloğlu ve sağdıç, eziyetin dozunu çoğaltmak amacıyla konusunda 5 kişinin elan oturduğu uzlaştırıcı 50 metre çekerek götürdü.

Çal ilçesine mecbur Develler Mahallesi’nde dinamik Hüseyin ve Istek Tarhan çifti düzenlene düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. Güveyi Hüseyin Tahran ve sağdıcı Abdullah Hatıhan, düğün öncesi gerçekleşen elkızı kabul etme merasiminde bölgenin anadan görme eziyetlerinden nasibini aldı. Gelini alıp dönen konvoyun önünü ağababa ocağına 50 metre kaldığında kesen damadın arkadaşları, “Aracımız bozuldu, gelini atmak için bizim uzlaştırıcı yoldan gelmen geçişsiz” diyerek eziyetlerine başladı. Eloğlu Hüseyin Tahran ve sağdıcı Abdullah Hatıhan, 1 tonluk ara bulucu iplerle çekmeye başlarken, elan fazla ezinç olsun diye niteleyerek 5 birey henüz aracın ürerine oturdu.

Zaman arak içerinde tahminî 1,5 tonluk yükü 50 metre çekici damat ve sağdıcına yapılan azap, renkli görüntüler oluşturdu. Davetlilerin kahkahalarla şahitlik ettiği lokal düğün adeti, havanın karardığı anlara kadar bitmeme etti. Önceki arkadaşlarının darmadağın olduğunu argüman ettiği araba ve henüz sonraları gelin arabasıyla baba evine dönen eloğlu ve eş, eziyeti işleyen arkadaşları eliyle meşalelerle karşılandı.

Share: