ENERGON’un Türkiye’deki fabrikası 1 Aralık’ta açılacak

ENERGON, Türkiye’de üretim gerçekleştirecek acun standartlarındaki fabrikasını 1 Meyan 2022’da açması planlanıyor.

ENERGON’dan yapılan açıklamaya göre, antrepo tesisi dahil 2 bin metrekare kayran üstünde hareketlilik gösterecek ENERGON’un bakir fabrikası 50 kişilik istihdam yaratacak.

Eskimemiş yapı yatırımı ile ENERGON’un işaret yelpazesinde bulunan ürünler, Türkiye ve mail pazarlardaki müşterilerin talepleri üzere avantajlı şekilde erişilebilir olacak. Şeriklik, üretim maliyetlerinin avantajlı hale gelmesinin beraberinde teslimat süresini üstelik azaltarak pazarın taleplerine göre Li-Ion pil çözümleri sunacak.

Yeni yapı yatırımı, ürünleri elan erişilebilir ağıl getirmesi ile yerel müşterilere iri menafi sağlayacak. ENERGON’un yerli üretimi elan düşük maliyetler ve henüz hızlı teslimat süreleri anlamına geliyor. Bakir ENERGON istihsal tesisi, depo ekipmanları, forkliftler, özleştirme makineleri, aile içi ve belli belirsiz ticari çalışmalar üzere lityum teknolojisiyle müteharrik erke ambarlama çözümlerinin yanında POWERWALL kabilinden çokça çeşitli özelleştirilmiş lityum piller üretecek.

Açıklamada görüşlerine kayran verilen ENERGON İcra Direktörü Dmitry Drykin, “ENERGON’un lityum-yükün çözümlerinin üretileceği bu tesisi sunmaktan alım duyuyoruz. Bundan böyle müşterilerimiz, ENERGON’un Basamak İzi ile özge bölgelerde kâin yüksek nitelikli serencam teknoloji ürünlere direkt erişebilecekler.” ifadelerini kullandı.

ENERGON Uluslararası İş Direktörü Andrey Shukevich ise bu yeni fabrika yardımıyla, ENERGON ürünleriyle arsıulusal varlıklarını EMEA bölgesinde genişlettiklerini aktararak, “Mahsulat Güney Afrika, Orta Şark ve Avrupa’daki müşterilerimize daha avantajlı şekilde teyit edilebilecek. ENERGON’un bildirme gür ve yüksek nitelikli özel ürünleri ve çözümlerimizle müşterilerimizi destekleyeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Resmi fabrika açılışı 1 Fasıla 2022’dahi

ENERGON’un yıpranmamış açılacak tesisinde, ürünlerin ve uygulamaların sergileneceği bire bir üstelik showroom planlanıyor. Bu eskimemiş ve farklı özellik ile ENERGON müşterileri, ürünleri deneyimleme ve uygulamalarını gözlemleme şansına erbap olacak.

Enerji çözümlerinde 20 yılı aşan bire bir deneyime eş olan ENERGON, dünyanın bir nice noktasında kâin istihsal tesislerinde 400’ü aşan çalışanıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

ENERGON son tüketicilere müteveccih üretimin yanında umum hareket ortaklarına ve uran uzmanlarına erke çözümleriyle ilgili danışmanlık ve terbiye hizmetleri birlikte sağlıyor. Istihsal yatırımlarına Türkiye ile bitmeme fail ENERGON’un Kocaeli Dilovası’nda faaliyete geçecek tesisinin 1 Aralık 2022’dahi açılması planlanıyor.

Daha fazla bilgiye “www.asterion-batt.com.tr” adresinden ulaşılabiliyor.

Share: