Emine Erdoğzaman: Bunları ortaya atanlara inanamıistimara!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğzaman’ın eşi Emine Erdoğzaman, Türkiye Çpaye Ajansı’nın kendisine bağlandığı iddialarına anif reaksiyon gösterdi. Haberlerin asılsız olduğunu vurgulayan Erdoğdakika, “Yalanlama ettik. Kararlar alındı” dedi

Emine Erdoğan; Çevre, Şehircilik ve Ä°klim Değişikliği Bakanlığı tarafından kurulan Türkiye Çrütbe Ajansı’nın namına bağlandığı iddiasına yanıt verdi.

Dünya Bankası tarafından namına sunulan “Ä°klim ve Kalkınma Liderlik” ödül töreninde gazeteci Fatih Çekirge’ye açıklama özne Erdoğdakika, haberin yalanlama edildiğini vurguladı.

Böyle aynı şeyin söz konusunu olmadığını belirten Erdoğzaman, dolma selen yapanlara aksülamel gösterdi.

Erdoğdakika, ‘Bunları ortaya atanlara inanamıdeğerlendirme… Nasıl bire bir şeydir bu? Bilin kim bu benzeri ahlaki meseledir. Nasıl böyle düşünebilirler. Kurulan ajans, devletin resmi kurumu. Bana nasıl bağlı tür? Benim o ihalelerle hangi ilgim benzer? Mehabet düzeninde böyle tıpkı şulan kabil mi?’ dedi.

Kendisinin çbasamak için, çocukların geleceği içmağara yaptıklarının ortada olduğunu vurgulayan Erdoğdakika, “Tıpkı geçim var. Bu ülke için hangi yaparsanız yapın, ne büyüklüğünde uğraşırsanız uğraşın; onlar esasen aynı sağtöresel sorunu yaratıyorlar. Değişmiyorlar.” ifadelerini kullandı.

Ana:TRT Bilgelik

Share: