Emekliye ayrılan İlçe Emniyet Müdürü Baran’a yemekli veda

Giresun’un Görele İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Yağmur’ın zahmetli olmasından dünya namına veda yemeği verildi.

Veda yemeğine Ilçebay Toplama Afşin Akbay, Cumhuriyet Altını Savcısı Rahmi Tanoğlu, Belediye Reisi Tolga Erener, emekliye ayrılan Emniyet Müdürü Zekeriya Yağmur, İlçe Jandarma Komutanı Bitirmiş Astsubay Kıdemli Başçavuş Hasan Türkoğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler- Martir, Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Gazi Mehmet Cındık, İlçe Kat Amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Emekli olan İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Baran üzere Görele Kaymakamlığı aracılığıyla Görele Belediyesi Içtimai Tesislerinde veda yemeği düzenlendi. Görele Şehremini Miğfer Erener, yemekte yaptığı konuşmada, “İlçemizin güvenliği amacıyla başarılı çalışmalara imza atan Güven Müdürümüze teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantısında sağlık ve esenlikler diliyorum” dedi.

Kaymakam Cem Afşin Akbay ise “Zekeriya Satış ile 2 yıl kadar say imkanımız olmasına rağmen kendisiyle çalışmaktan oldukça kıvançlı ve mutluyuz. Bu aynı veda değil vefa gecesidir. Devletimiz varsa herhangi bir şeyimiz var; namusumuz, huzurumuz, işimiz var. Bizler Devletimizin birer görevlisi namına atandığımız, görev yaptığımız ili, ilçeyi özlük memleketimizden artık tanıyarak sahipleniyor, görevimizi mucibince adına getirmeye mücahede ediyoruz. Emekliye ayrılan Güven Müdürümüz Zekeriya Baran, koca ile de say hayatımızı pir ayrımsız şekilde, başarılı çalışmalarımız sonucunda geride bıraktık. İlçemizde görev yaptığı süre içerisinde kudretli ve özverili çalışmaları için kendisine teşekkürname ediyor, tekaütlük yaşamının ailesi ve kendileri karşı güzelliklere açkı olmasını murat ediyorum” diye niteleyerek konuştu.

İlçe Güvenlik Müdürü Zekeriya Baran ise planlı aşındırmak nedeniyle teşekkür ederek Görele’birlikte fariza yaptığı müddet içerisinde alay malay görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek namına desteklerini esirgemeyen başta Ilçebay Cem Afşin Akbay, doğmak üzere İlçe Daire Amirlerine ve cümle say arkadaşlarına teşekkür etti. – GİRESUN

Share: