DÜRÜST Fırka ‘Anadolu turuna’ çıkıyor

Ilkgüz sonuna kadar milletvekilleri, bakanlar ve teşkilatlar, haftanın arz beş altı dört günü sahaya inerek, ilçeleri ve köyleri dolaşacak. Programlarda elde edilen veriler Erdoğan’a sunulacak.

DOĞRU Tümen, 2023 seçimlerinin yöre hazırlıkları kapsamında Rum turuna hazırlanıyor. Tümen yönetimi, milletvekilleri ve teşkilatlardan kaymakamlık ve köy bazlı çalışmalara ağırbaşlılık verecek şekilde Eylül kocaoğlan sonuna büyüklüğünde sahada olmalarını istedi. YANLIŞSIZ Öğür Kurum Başkanlığı vasıtasıyla planlanan düzlük çalışmaları önümüzdeki haftadan itibaren başlayacak. Teşkilat Başkanlığı, mülk başkanlarından milletvekillerinin ve ihtiyaç olması halinde bazı bazı bakanların dahi katılacağı yaz programlarını hazırlamalarını istedi. İl başkanlıklarının yapacakları programlar dahilinde, YANLIŞSIZ Fırka ekipleri ilkgüz sonuna kadar haftanın bildirme bir iki dört günü sahaya inerek ilçeleri ve köyleri dolaşacak. Alelhusus DOĞRU Fırka’den uzaklaşma eğiliminde olan seçmenler veya YANLIŞSIZ Fırka’den kopmuş olmasına karşın, daha aynı ayrıksı partiye yönelmemiş olan ‘Gri alandaki’ seçmenler andıran markaja alınacak.

RAPORLAR HAZIRLANACAK

Ilkgüz böylelikle tamamlanacak bu programlarda elde edilen veriler rapor haline getirilerek, tümen yönetimine ve Cumhurbaşkanı’na sunulacak. Ilkgüz kocaoğlan böylelikle tamamlanacak programın ardından bu misil bağ bozumu dönemi çalışmaları başlatılacak. Bu icraat ekim-son teşrin-aralık olmak için üç mahiye bir süreyi kapsayacak. Milletvekilleri seçme ayın iki haftasında intihap bölgelerinde olmaya devam edecekler. Sonbahar dönemindeki bu programlar Meclis çalışmalarını aksatmayacak şekilde hafta sonlarına denk gelecek şekilde planlanacak.

VATANDAŞLA POLEMİK YOK

Sahada yapılacak ziyaretler sırasında ‘Vatandaşla hiçbir şekilde polemiğe girilmemesi’, entelekt hal gerektiren taleplerin bekletilmeden yerine getirilmesi ve YANLIŞSIZ Öğür’nin 20 almanak icraatının hatırlatılarak, bundan sonraki süreçte dahi bir kararlılıkla problemlerin yeniden YANLIŞSIZ Parti eliyle çözüleceğine vurgu yapılması istendi. SELIM Tümen kurmayları yapılacak çalışmalarla ait vukuf verirken “Yıl sonuna kadar AK Parti görünür ayrımsız şekilde sahada olacak. Bütün ilçelere ziyaretler tamamlanacak. 2023 seçimlerinin defa haritası bu toplantılarla belirlenecek. Vatandaştan gelen talepler, sıkıntılar enstantane hal gerektiriyorsa telefon trafiği ile bu meseleler çözülecek. Ayrıksı talepler raporlanarak hükümete ve partiye bildirilecek. Seçkin şehrin kendine özgü sıkıntıları, talepleri belirlenecek. Bu ziyaretler ve programlar 2023 seçimlerine yönelik hazırlıkların bile başlatılması anlamına geliyor. YANLIŞSIZ Öğür’den uzaklaşma eğiliminde olan seçmeni baştan DOĞRU Öğür’ye çekmenin birlikte, yaşanan sıkıntıların esasen AK Tümen yoluyla çözüleceğine müteveccih gerçekliği bile vurgulayacağız. Rastgele kalem eleştiriye ayan yerine vatandaşı sonuna büyüklüğünde dinleyeceğiz” değerlendirmesini yaptı.

SELIM PARTİ İSTANBUL’DA SAHAYA İNİYOR

SELIM Tümen, İstanbul’birlikte bakanlar, milletvekilleri, uray başkanları ve parti yöneticilerinin da katılacağı “Karşı Karşıya 100 Ahit” programıyla bütün ilçelerde vatandaşlarla ayrımsız araya gelecek. YANLIŞSIZ Öğür İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, yaz boyunca 100 çevrim muttasıl bitmeme edecek etkinliklerin ahit çevrim itinayla planlandığını söyledi. Gönüllere nöbet etme kararı aldıklarını tamlayan Kabaktepe “2023’te DÜRÜST Parti’mizin ve Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dahi yeryüzü iyice sonucu alması üzere İstanbul kendisine en iyi desteği vereceğiz. Türkiye’nin yükselişine 2023’te dahi ulama sunabilmek, İstanbul’un adalet ettiği durum ve hizmetleri kazanabilmesi amacıyla da elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” diye konuştu.

Izlence dahilinde İstanbul’un ciharıyek birlikte vatandaşların sıkıntı ve önerilerinin dinleneceğini dile getiren Kabaktepe, SELIM Tümen’nin 20 yıldır bunu benzeri gelenek haline getirdiğini söyledi.

YÜCEL KAYAOĞLU

Share: