Cenaze törenine nitelik vuran kare! Erdoğan ve İmamoğlu tokalaştı

Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın annesi Fethiye Gümüşdağ üzere Fatih Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene katılanlar beyninde Cumhurbaşkanı Erdoğan de vardı. Erdoğan, alana gelişi sırasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile üstelik tokalaştı.

Başakşehir Kulübü’nden cemaziyelevvel yapılan açıklamada, Başkan Göksel Gümüşdağ’ın annesi Fethiye Gümüşdağ’ın hayatını kaybettiği belirtilmişti. Fethiye Gümüşdağ’ın cenaze merasimi bugün Fatih Camii’nde gerçekleşti. Törene, Ilkin Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan olmak için siyasa ve spor dünyasından bir nice benibeşer katıldı.

ERDOĞAN, İMAMOĞLU İLE SELAMLAŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cenaze törenine geldiği sırada, yanında akman İstanbul Büyükşehir Şehremini Ekrem İmamoğlu ve Fatih Fehva ile tokalaştı.

“UMULMADIK BİR ANDA KAYBETTİK”

Cenaze töreninde tıpkı müşavere eden Erdoğan, ” Herhangi Bir kişilik ölümü tadacaktır. Allah’tan geldik Allah’a gideceğiz. Tek umulmadık çabucak Fethiye ablamızı kaybettik, Hakk’a uğurluyoruz. Belki da yakınları hakeza bire bir şeyi beklemiyordu. Rabbim zamanı gelince emanetini alıyor” ifadelerine saha verdi.

“BİR ŞEYİ UNUTTUM” DİİYEREK TEKRAR MİKROFONU ALDI

Konuşmasını sonlandıran Erdoğan, “Ayrımsız şeyi unuttum” diyerek mikrofonu yeniden alarak şu ifadelere meydan verdi: “Tığ Fethiye ablamızın çokça böreklerini yedik. Çok evire çevire börek yapardı. Yapınca bu Tayyip kardeşine birlikte gönderirdi. O de bizlere hakkını helal etsin.”

Share: