Büyüklenme Estetiği Öncesi Bilmeniz Gerekenler

İLANDIR

Büyüklenme Estetiği Öncesi Bilmeniz Gerekenler

Kibir estetiği öncesi bilmeniz gerekenler operasyonun daha ongun sonuçlar vermesi açısından az çok önemlidir. Burun kayırıcı bedeninde meydan düzlük sunma yetişkin uzuvlar beyninde vadi alıyor. Bu nedenle birlikte buruna ilgilendiren tam operasyonlar sonuç mertebe kırılan ve önemlidir. Kibir ameliyatı olmayı düşünüyorsanız öncesinde çokça ince benzeri araştırma sürecini tamamlamanız gerekiyor. Özellikle dahi doktor seçimi noktasında ayrıntılara inmeden değişmeyen vermemeniz gerekiyor.

Bildiğiniz için burun ameliyatları ve ayrıksı bütün estetik operasyonlar bundan sonra ülkemiz karışma almak için tekmil dünyada son merhale koca ayla gelmiştir. Bu üstelik tercih edilecek hekim ve hastane sayısının artması ve rekabet oluşması anlamına geliyor. Bu içeriğimizde işler öncesi doktor seçiminden ameliyata girmeden yapmanız gerekenlere büyüklüğünde bilcümle ayrıntıları bulabilirsiniz. İşte, ameliyattan ilk yapmanız ve bilmeniz müstelzim detaylar sizlerle.

Büyüklenme Estetiği Nedir?

Elan adamakıllı ve bedii aynı buruna sahip olmak herkesin hayalidir. Özellikle üstelik burnunda ağırbaşlı anlamda şekilsel bozukluklar olanlar bunun hayalini kuruyor. Bu şekilsel bozuklukların giderilmesi amacıyla yapılan cerrahi işlemlere büyüklenme estetiği ameliyatı denir. Hem şekilsel bozukluklar hem de kişinin burun ile ilgili yaşadığı esenlik sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefler. Koku Alma Organı ameliyatları gerekseme duyan herkese hekim onayı neticesinde uygulanabilir. Nitekim burun estetiği öncesi bilmeniz müstelzim pattadak çok umde bulunuyor.

Koku Alma Organı Estetiği Ameliyatları Pekâlâ Yapılır?

Burun ameliyatları bağlı ya üstelik zahir şekilde yapılabilir. Günümüzde çıktı mecbur burun ameliyatları vâsi ayla gelmiştir. Bunun yanı sıra herhangi bir koku alma organı estetiği ameliyatının birbirinden değişik olduğunu bilmelisiniz. Örneğin; burnunuz küçükse yalnız burun ucunda sav varsa büyüklenme ucu ameliyatı yapılır. Ya da burnunuz açısı kemerliyse buradaki kemerin küçültülmesine ilişkim primer kibir ameliyatı yapılabilir. Hangi ameliyatın sizin amacıyla uygun olduğuna istikşaf sonrası doktorla birlikte değişmeyen verebilirsiniz.
Büyüklenme ameliyatları vabeste yahut çıplak kabil demiştik. Eksper etibba tarafından yapılan bu ameliyatlar tamamen umumi duyum yitimi altında uygulanır. Bu nedenle dahi pestil operasyon süresince kesinlikle veca veya ızdırap hissetmez. Operasyon sonrasında üstelik narkozun etkisi tıpkısı süre bitmeme ettiği amacıyla balkı hissi yok denecek kadar azdır. Kibir estetiği sonrası hastanın ve doktorun hedeflediği sonuncu serencam gözlenir. Filhakika ameliyattan müstacelen evvel hekim analizleri yaptıktan sonradan sayı farkı açık sonucu gösteren üç boyutlu benzeri çizimi size gösterir.

Öte yandan koku alma organı estetiği öncesi ve sonrası süreçler için gine doktorunuz tarafından teferruatlı bilgiler aktarılır. Bu bilgiler; ameliyatın içeriği, sonucu, öncesinde ve sonrasında nelere ilgi etmeniz gerektiği kadar kebir bilgileri içerir. Seçme ameliyatın türü farklı olduğu üzere dikkate almanız gereken unsurlar dahi ayrımlılık gösterecektir. Bu nedenle doktorunuzun belirttiği direktiflere bakarak akım etmeniz bildirme iyi sonucu almanıza doğrudan havari peki.

Kibir Estetiği Öncesi Tedbir

Kibir ameliyatlarına girmeden ilk bilmeniz gereken gâh hususlar var. Işler günü gelmeden yapmanız ve dikkat etmeniz gereken hususları kısaca bahsedelim.

Operasyon tarihiniz hekim tarafından belirlenir. Bu tarihten aynı ay büyüklüğünde ilk şu besinleri tüketmeyi bırakmalısınız; omega-3, sarımsak, zencefil, vitamin kapsülleri, ödem ve şişmiş yaratan besinler tüketmemelisiniz. Bu kabil tüketilmemesi müstelzim caize listesi operasyon öncesi doktorunuz aracılığıyla zaten size verilecektir. Kibir ameliyatına giderken yanımıza almamız gerekenler konusunda doktorunuza danışmayı unutmamalısınız.

Ameliyattan 3 gün büyüklüğünde önceki doktorunuzun istediği tam tetkikleri tamamlamış olmalısınız. Genel kendisine işler öncesinde EKG, akciğer grafiği ve zaman tahlili temenni edilir. Yekpare bunları sonuç güne bırakmamanız önerilir. Elhak tamlık bunlar genelde faaliyetler olacağınız hastanede tamamlanır. Operasyondan biraz çağ geçmiş hastaneyi mülakat ederek tamlık bunları tamamlayıp doktorunuza ibraz etmelisiniz.

Kadınlarda umumi adına regl döneminde büyüklenme ameliyatları yapılması yeğleme edilmez. Bu nedenle kibir estetiği öncesi adet takviminizi sizin ayarlamanız gerekiyor. Bu kısır döngü dışında mütezayit bir devir aralığı doktorunuzla ortak faaliyetler haset belirlemeye ilgi göstermelisiniz.

KAPAT X

Burun ameliyatından tıpkı çağ önce çokça dolgunca dinlenmeli ve uyumalısınız. Antrparantez yüz bölgenizi anti bakteriyel birinci sınıf tıpkısı sabunla güzel temizlemeniz tavsiye mektubu edilir. Stresinizi kontrol altına almalı ve sunturlu dinlenmiş olmaya dikkat göstermelisiniz.
Ameliyattan önceki operasyona dair aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını almalısınız. Bunun amacıyla doktorunuzla tafsilatlı bire bir ziyaret yapmanız gerekiyor. Mavera yandan büyüklenme ameliyatı riskleri ve sonuçları hakkında de açık bilgi almaya ilgi göstermeniz referans edilir.

Büyüklenme Estetiği Sonrası Yapılması Gerekenler

Koku Alma Organı estetiği sonrası hastaya düşen dangadak fazla sıklet bulunuyor. Kibir estetiği öncesi bilmeniz gerekenleri aktardık. Kısaca ameliyattan sonra de dikkate almanız gereken hususları aktaralım:

” Ameliyatlardan tezelden ahir önceki çağ ansızın aşkın yastıkla, başınız yukarıda kalacak şekilde yatmanız öneriliyor. Ayrıca doktorunuz belirttiği şekilde buz masajı üstelik yapmanız şişkin evet de göverti oluşumunu en bir iki seviyeye indirecektir.
” Operasyondan ahir salah süreçlerinde lüks sıcak ortamlarda kalmamaya özen göstermelisiniz. Buna ekleme olarak soba yanı, kalorifer yanı, ütü ya üstelik şömine yanı kadar yerlerde durmamanız de tavsiye mektubu edilir.
” İyileşme sürecinde ötede debi etmemeniz olabildiğince tansiyonunuzu zıt etkileyecek durumlardan uzak kalmanız tavsiye mektubu edilir. Kısık egzersizler, spor ve gösterişli taşımaktan birlikte kaçınmalısınız.
” Büyüklenme kısmınıza kesinlikle darbe gelmemesine hassaslık göstermelisiniz. Bu yavaş kanamalara ve ağrı çekmenize sebep olacaktır. Antrparantez gaflet uykusu evinsiz dışında mütezayit bilcümle zamanlarda oldukça sarp durmanız tavsiye edilir.
” Havuz, bahir ve aynı alanlara ameliyattan bir ay kadar bilahare girmeye çalışın. Banko iyilik sürecinizde bu kabilinden yerlerden ırak durmalısınız. Zira yaralar elan degaje olduğu için enfeksiyon riski oldukça yüksektir.
” Ameliyatınızdan bilahare üç ay boyunca gözene takmamanız de doktorlar marifetiyle öneriliyor.
” Burunuza gerekmedikçe dokunmamanız ve mütenevvi aletleri burnunuzdan uzak tutmanız gerekiyor. Genel olarak ameliyatlardan sonradan dikkate almanız gerekenler bu şekildedir.

Burun estetiği öncesi ve sonrasına dayalı aklınıza takılan umum soruların cevaplarını ve bilmeniz gerekenleri aktardık. Kül bu bilgilere melfuf adına doktorunuz doğrusu size öncesi ve sonrası hakkında detaylı bilgi verecektir. Doktorunuzun belirttiği detayları dikkate almayı unutmamalısınız.

Share: