Bakmak için giydiği kıyafeti ‘ATM’ye gidiyorum’ diye niteleyerek çaldı

Bağcılar’da tıpkı mağazada gözüne kestirdiği kıyafeti gözetmek içmağara üzerine giyen kadın, çarkıt kıyafetlerini bırakıp mal çekme bahanesiyle dükkandan çıkarak kayıplara karıştı. Yaşanan hırsızlık anları ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Görüngü, saat 19.00 sıralarında Bağcılar Fevzi Çsüzülmek Mahallesi’nde yaşandı. Ä°ddiaya göre, bire bir kadın cadde üzerinde bulunan tıpkısı kıyafet mağazasına girerek kıyafetleri incelemeye başladı. Bir kıyafeti beğenen kadın tecrübe kabininde kıyafeti üstüne giyindi. Mağaza çalışanına ATM’den dünyalık çekmesi gerektiğini söyleyerek giydiği kıyafetle gelişigüzel mağazadan çıkan kadın tıpkısı henüz vurdumduymaz dönmedi. Kadın çıkardığı sakat kıyafeti ise mağazada bıraktı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

“Eskisini bıraktı, yenisini götürdü”

Mağörgen sahibi Melih Duvaklı, “Kadın bayağı erkân benzeri kadındı, arkadaşımız hiç şüphelenmemiş. Geldi 1-2 tane ürün denedi burada. en son kişi elbiselerini bıraktı. ATM’den dünyalık çekeceğiz diye gitti. Gidiş o gidiş, henüz üstelik gelmiyor. Eskisini bıraktı, yenisini götürdü. Güzel benzeri taktikti aslında” dedi.

Share: