Avukat sargı evinde mermi yağdırdı!

Gaziantep’te tartıştığı arkadaşına sargı evinde kurşun yağdıran avukat Yusuf S. tartışanları ayırmaya çalışan Ahmet Tamer’in ölümüne hastalık oldu. Tamer’in cenazesi, Gaziantep Adli Tababet Kurumunda yapılan işlemlerinin peşi sıra defnedilmek için yakınlarına tasdik edildi.

Olay, Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi kırsalındaki tıpkısı bağlam evinde geri gece saatlerinde yaşandı. İddiaya göre Gaziantep Barosu’na kayıtlı avukat Yusuf S. ile sigorta işiyle uğraşan arkadaşı İsa Y.’nin arasında alacak verecek meselesinden âlem ağız dalaşı artık. Aday tartışma esnasında sinirlenen avukat Yusuf S., tabancasını çıkardı.

O sırada ilişki evinde olan Ahmet Tamer ise iki arkadaşını de rahatlatmak üzere aralarına girdi. Tamer’in çabalarına rağmen iki yoldaş sakinleşmezken, avukat Yusuf S., tabancasıyla arkadaşı İsa Y.’ye akıllıcasına keder etti. Yusuf S.’nin silahından çıkan kurşunlar sekerek Ahmet Tamer’e çıkma etti.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Vücuduna çıkma fail kurşunlarla okkalı yaralanan Tamer olay durumunda hayatını kaybederken, ihbar konusunda fenomen yerine kurnaz ve esenlik ekibi gönderme edildi. Tamer’in cenazesi, Gaziantep Adli Tababet Kurumunda yapılan işlemlerinin peşi sıra defnedilmek için yakınlarına teyit edildi. Cenazenin, Oğuzeli ilçesi Güzel Mahallesi’nde defnedileceği öğrenildi.

Mavera yandan Ahmet Tamer’in ölümüne hastalık olan katil zanlısı avukat Yusuf S. ile tartıştığı arkadaşı İsa Y. uyanık ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgilendiren soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Share: