Adalet Bakanlığı 339 personel kabul etmek amacıyla ilana bundan sonra

Hak Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünde (CTE) ve ukubet uygulama kurumlarında istihdam edilmek için gâh kadrolarda toplam 339 personel takanak.

UKUBET İNFAZ KURUMLARINA 324 PERSONEL ALINACAK

Resmi Gazetede güzeşte yayınlanan ilana bakarak Hak Bakanlığı vasıtasıyla ceza uygulama kurumlarının tutumlu ve diğer unvanlardaki personel ihtiyacının karşılanması için 140 ruhiyatçı, 150 dalavere memuru öğrencisi, 19 teknikçi, 3 gemi adamı, 7 veteriner, 5 mühendis unvanında toplanmış 324 personel alımı yapılacak. Adaylar, ruh bilimci, mühendis ve veteriner alımı ilanına 03-17 Karı, idare memuru öğrencisi alımı ilanına 17-31 Sülale, gemi adamı ve teknisyen alımı ilanına birlikte 17-31 Familya tarihleri ortada başvurulabilecek.

15 STAJYER KONTROLCÜ ALIMI YAPILACAK

Antrparantez Resmi Gazete’nin yinelenmiş sayısında birlikte vadi alana ilana göre da Türe Bakanlığınca eşkâl teşkilatında genel idare hizmetleri sınıfında 15 stajyer kontrolör alınacağı duyuruldu. Referans yapacak adaylarda, ülfet veya ülfet bilgisi programlarına yeterince düz veren panel ulum, yönetimsel bilimler, ekonomi, maliye ve işletme alanlarında sunma beş altı 4 almanak talim özne yükseköğretim kurumlarından birini açıkgöz olma şartı aranacak.

Adayların, 2020 ve 2021 Amme Personel Latif Sınavında KPSSP9 ve KPSSP48 nokta türlerinin herhangi birinden sunma bir iki 70 ve üst puan almış olmaları gerekecek. Adaylar başvurularını, 5 Eş’tan 14 Eş saat 23.59’a kadar e-Büyüklük üzerinden Hak Bakanlığı Kariyer Kapısı-Kamu İşe Gurur ve Kariyer Kapısı “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresinden e-Mehabet şifresi ile yapabilecek.

Adalet Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya bakarak;

Mühendis,Ruhiyatçı ve Veteriner ilanı detayları amacıyla tıklayınız

İdare Memuru Öğrencisi alımı detayları üzere tıklayınız

Stajyer Denetçi ilanı detayları üzere tıklayınız

Share: