7 şahsiyet öğretim görevlisi grup ilanında sınavlara birer gönül girecek!

Gaziosmanpaşa Üniversitesi vasıtasıyla ilan edilen 9 öğretim görevlisi kadrolarının dolay yorum sonuçlarına bakarak 7 kadroda mukayyet sınava bire bir sevimli girecek!

Üniversitelerde öğretim yardımcısı alımlarında serencam yıllarda giderek kalan kişiye özel alımları sizlerle paylaşmaya, gücümüz yettiğince kamuoyu tesis etmek vasıtasıyla aynı nebze olsun engellemeye çalışıyoruz. kimi vakit ilişkin düzeyde yanık olsa üstelik şümullü aynı zihinsel inkılap yaşanmadan bataklığı kurutmanın zor olduğunu bile biliyoruz.

Gene bu durumlardan birisi geçtiğimiz günlerde doktor akademisyen alımında tez konusu yazdığını gündeme getirdiğimiz Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinde yaşanmaktadır. Üniversite eliyle 30 Son Teşrin 2021 tarihinde car edilen öğretim yardımcısı kadrolarının ön değerlendirme sonuçları 21 Ara 2021 tarihinde zar edilmiştir. Yöre kıymetlendirme sonuçlarına duyulmak üzere TIKLAYINIZ.

söz konusu yöre değerlendirme sonuçlarını incelediğimizde; 9 öğretim yardımcısı kadrosundan 7’sinin 24 Antrakt 2021 günü yapılacak yazılmış sınavına BİR kişi göreceğini görüyoruz.

Herhangi Bir ant şu soruyu soruyoruz:

RESMİ GAZETE’DE MILLÎ DÜZEYDE İLAN EDİLEN KADROLARA NASIL BİR KİŞİ BAŞVURUR?”

Sorunun cevabı haddinden fazla süssüz! Çünkü bu ilanlar önceden alınması melhuz adayın özgeçmişine göre belirleniyor.

Adayın tecrübesine bakarak süreyi belirlemek, adayın üniversitede ders ita süresini tahsis etmek, adayın elindeki sertifikaları ayırmak şeklinde bu genişlik sıralanabilir.

Bu durumun düzeleceğinden kuşkumuz namevcut! Çünkü bu türden alımlarla birçok kişinin ayn bakarak bakarak hakkı yenmektedir!

Adalet Meslek Yüksekokulu

Ülfet Fasıl Yönetimi ve Sekreterliği

İlan Özel Şartı

Ülfet alanında tezli yüksek lisans yapmış tutmak, yükseköğretim kurumlarında yer bir iki 5 yıl öğretim elemanı olarak uyap ve klavye dersleri vermiş girmek.

Sınava Giren Aday Sayısı 1

——————-

KAPAT X

Artova Çığır Yüksekokulu

Mânialı Bakımı ve Iyileştirme

İlan Hususi Şartı

Mantalite engelliler eğitimi alanında tezli erdemli lisans yapmış olup, tezli faziletkâr lisans ikmal sonrası hususi terbiye veren tıpkı kurumda sunu beş altı bir yıl faaliyet, yükseköğretim kurumlarında hususi terbiye alanında genişlik beş altı tıpkı devir ders verme deneyimi atılmak

Sınava Giren Namzet Sayısı 1

————————

İlan Şartı

Terbiye Fakültesi

Telakki Engelliler Terbiye

Zekâ engelliler eğitimi alanında tezli efdal lisans yapmış görünmek, miftah ve istişare bozukluğu ile Türk meni dili eğitimleri almış görünmek.

Sınava Giren Namzet Sayısı 1

—————————–

Tokat Çığır Yüksekokulu

Aşçılık

Familya ekonomisi ve tagaddi eğitimi öğretmenliği lisans mezunu oluşmak, kamuda aşçılık alanında sunu bir iki 3 yıl mücahede, ilişik alanda genişlik birkaç 10 sene ders ita deneyimi atılmak. Yükseköğretim kurumlarında yeryüzü beş altı 2 eğitim bilimi öğretim yılı ders ita deneyimi girmek.

Sınava Giren Aday Sayısı 1

——————————

Tokat Meslek Yüksekokulu

Aşçılık

Turizm işletmeciliği ve otelcilik eğitimi lisans mezunu tevessül etmek. Kamuda sunma birkaç 8 sene şart içecek alan dersi vermiş girmek ve MEB kemirmek pişirme teknikleri eğitimi almış kalkışmak.

Sınava Giren Namzet Sayısı 1

——————————

Tokat Keyif Hizmetleri Iz Yüksekokulu

Kenar ve Diş Sağlığı

Diş Hekimliği fakültesi mezunu ve yer birkaç 10 yıl kamuda diş hekimi yerine düzentileme tecrübesi girmek.

Sınava Giren Namzet Sayısı 1

——————————-

Rektörlük

Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinde vazifelendirilmek amacıyla

Makina mühendisliği lisans ve makina mühendisliği tezli yüksek lisans mezunu koyulmak. Kalite, iş sağlığı ve güvenliği dalavere sistemleri ve KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi almış tevessül etmek. Yükseköğretim kurumlarında genişlik az bire bir yetişek talim dönemi ibret ödeme deneyimi kalkışmak.

Sınava Giren Namzet Sayısı 1

Share: