3 Amme Kurumu toplamda 257 personel ahzetmek için ilana daha çok

Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Cilt ve Süt Kurumu daimi iştirakçi, Çankaya Belediyesi ise haddinden fazla sayıda polis ahzetmek üzere ilana çıktı

Mersin Ağacı Büyükşehir Belediyesi 137 İşçi Algı

Sazak Büyükşehir Belediyesi, 137 iştirakçi alımı amacıyla serencam referans tarihi 26 haziran 2021

Mersin Büyükşehir Belediyesi ilanı için tıklayınız

Ten ve Süt Kurumu 40 iştirakçi alacak

Et ve Benzen Kurumu ilanı amacıyla Akıbet başvuru tarihi 28 Haziran 2021.

Deri ve Benzen Kurumu ilanı şartları

İlan şartlarını haiz adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 periyot ortamında esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile methal yaparak müracaat yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden birlikte başvurular yapılabilir. Serencam başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk çalışma günü sonuna kadar uzatılır.

Kamu çekicilik ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Şahıs Pusat Sisteminde mukayyet olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, ülke yahut nahiye düzeyinde yayımlanan iştirakçi taleplerinin referans süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu akseptans edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili yerine, Adrese Dair Insan Anahtar Sisteminden yapılan sorgulamada Erkek Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi asıl alınır. İkametini talebin karşılanacağı düzlük içerisinde değiştiren adayların Şahıs Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

Ten ve Benzen kurumu personel çekicilik şartları için tıklayınız

Ankara Çankaya Belediyesi 80 polis memuru alacak

Çankaya Belediyesi polis gelgel şatları: 2020 KPSS P3, P93 ve p94 benek türlerinden yeryüzü bir iki 75 puan alan adaylar ilana müracaat yapabilir… Eş adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir.

Yeryüzü birkaç b sınıfı ustalık gerekmektedir

Erkeklerde genişlik birkaç 1.67 cm, Kadınlarda yer beş altı 1.60 cm boyunda kalkışmak şartı vardır Çankaya Belediyesi Zabıta alımı üzere sonuç müracaat tarihi 17 Ilkgüz 2021

Çankaya Belediyesi ilanı detayları için tıklayınız

Share: