28 orak ayı 2022 günlü atama kararı Resmi Gazete’de yayımlandı

28 orak ayı 2022 günlü tayin kararına bakarak Kaynak ve Maliye bakanlığına ve 4 üniversitenin rektörlüğüne nasıp yapıldı değişmeyen Resmi Gazete’de Yayımlandı.

TAYIN KARARLARI

Kaynak ve Maliye Bakanlığı

Soylu Erki Programlar ve Araştırmalar Umumi Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri mucibince Mısır Yasemini GİRİCİ atanmıştır.

Kamu Finansmanı Umumi Müdürlüğüne, 3 dar Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri layıkıyla Ömer KARADEMİR atanmıştır.

Muhasebat Genel Müdürlüğüne, 3 basit Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince tıpkısı saha Genel Müdür Yardımcısı Serkan YÜCEER atanmıştır.

Riziko Analizi Genel Müdürlüğüne, 3 sınırlanmış Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri layıkıyla Fatih Mehmet BAL atanmıştır.

Bindi Hizmetleri Dairesi Başkanlığına, 3 mahdut Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Kemalettin IŞIK atanmıştır.

Kazançlı Programlar ve Tetkikat Umum Müdür Yardımcılığına, 3 çevrilmiş Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri layıkıyla Mehmet Uca KÖSE atanmıştır.

Darphane ve Istampa Matbaası Umumi Müdürlüğüne, 3 basit Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri mucibince Abdullah Yasir ŞAHİN atanmıştır.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığında boş mevcut Komutan Yardımcılığına, 3 mahdut Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri göre Ramazan GÜNGÖR atanmıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğüne, 2547 az Yükseköğretim Kanununun 13 üncü maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci, 3 üncü ve 7 nci maddeleri layıkıyla Prof. Dr. Fatma Seniha Nükhet HOTAR atanmıştır.

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğüne, 2547 az Yükseköğretim Kanununun 13 üncü maddesi ile 3 dar Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci, 3 üncü ve 7 nci maddeleri mucibince Prof. Dr. Abdurrahman Kürşat AYDOĞAN atanmıştır.

İstinye Üniversitesi Rektörlüğüne, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13 üncü maddesi ile 3 basit Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci, 3 üncü ve 7 nci maddeleri layıkıyla Prof. Dr. Erkan İBİŞ atanmıştır.

Özyeğin Üniversitesi Rektörlüğüne, 2547 çevrilmiş Yükseköğretim Kanununun 13 üncü maddesi ile 3 az Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci, 3 üncü ve 7 nci maddeleri göre Prof. Dr. Feride Esra GENÇTÜRK atanmıştır.

KAPAT X

27 Orak Ayı 2022

Recep Tayyip ERDOĞAN

CUMHURBAŞKANI

Share: