26 Temmuz 2022’den muhteşem ruzname başlıkları

26 Temmuz 2022’den eke gündem başlıkları.

YASAMA ICRA SİYASET

1- Milli Yetişek Bakanı Mahmut Özer, Valiliği ve Belediye Başkanlığını ziyaret edecek, Valilikte İl Eğitim Istimara Toplantısı’na, Atatürk Üniversitesinde 2022-2023 Yetişek Tedris Yılı Hazırlık Toplantısı’na, Aziziye ilçesinde Köy Yaşam Merkezi açılışına katılacak.

(Erzurum/09.30-15.15)

EKONOMİ FİNANS

1- Uran ve Uygulayım Bilimi Bakanı Mustafa Varank, TEKNOFEST Robotaksi Binek Özerk Dil Yarışması’na ve İbn Haldun Üniversitesi Tercih Festivali’ne katılacak.

(Kocaeli/13.00/İstanbul/16.00)

2- Eriştirme ve Altyapı Bakanı Adaletli Karaismailoğlu, Kalaba Çevreyolu Şantiyesi’nde inceleme yaparak, brifing algı. Karaismailoğlu, Akçatepe Tüneli Işık Rüyet Töreni’ne katılacak, Valiliği, DÜRÜST Tümen İl Başkanlığı ve Büyükşehir Belediye Başkanlığını konuşma edecek.

(Kargaşa/10.45-15.00)

3- TÜİK, haziran kocaoğlan motorlu kişmiri taşıtları istatistiklerini yayımlayacak.

(Ankara/10.00)

SPOR

1- UEFA Şampiyonlar Ligi 2. eleme turunun rövanşında Ukrayna’nın Sürükleyici Kiev takımını misafir edecek Fenerbahçe’de Beceri Direktör Jorge Jesus ve takımdan bir futbolcu, Fenerbahçe Birey Bartu Tesisleri’nde düzenlenecek basın toplantısında soruları cevaplayacak. Zerrin-lacivertli mızıka, Üreteç Kiev maçının hazırlıklarını Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla tamamlayacak.

(İstanbul/15.00/17.30)

– Dinamo Kiev Maharet Direktörü Mircea Lucescu ve takımdan benzeri topçu, Ülker Stadı’ndaki matbuat toplantısında soruları cevaplayacak. Ukrayna temsilcisi maçın son hazırlığını Pervin Stadı’nda gerçekleştirecek.

KAPAT X

(İstanbul/18.30/19.00)

2- Antalyaspor Kulübü ile VavaCars arasında yapılacak sponsorluk anlaşmasının basın toplantısı, Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Sakil, VavaCars Müessis Ortağı ve CEO’su Lawrence Merritt ve VavaCars Pazarlama Başkanı Alper Karaer’in katılımıyla Conrad İstanbul Bosphorus’da gerçekleştirilecek.

(İstanbul/13.00)

3-Beşiktaş, İspanya kampındaki ikinci tedarik maçında Estadio Camilo Cano La Nucia’da Deportivo Alaves ile karşılaşacak.

(La Nucia/19.00)

Share: