2 Amme kurumu toplamda 79 personel almak üzere ilana daha çok

Adli Tababet Kurumu ve Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi çok sayıda personel kabul etmek amacıyla ilana artık

Adli Tıp Kurumu, 23 personel matlup

Adalet Bakanlığı, son başvuru tarihi 27 ağustos 2021, 14 Bili Hazırlama ve Arama İşletmeni, 1 Lokanta, 2 Dirim Bilimci ile 6 Keyif Teknikeri (Ölü Açımı) kadrosu için Adli Tababet Kurumu Başkanlığınca yapılacak sözlü imtihan sonucuna bakarak toplam 23 personel alımı yapılacaktır.

Adalet Bakanlığı Adli Tababet Kurumu Başkanlığından:

1) Adli Tıp Kurumu Model ve Taşra Teşkilatında, 657 sınırlanmış Heybet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesi mucibince istihdam yapılmak amacıyla;

Eklenmiş-1’de yeri, unvanı, niteliği ve özel şartları tamlanan 14 Olgun Istihzar ve Taharri İşletmeni, 1 Aşevi, 2 Dirim Bilimci ile 6 Esenlik Teknikeri (Otopsi) kadrosu amacıyla Adli Tababet Kurumu Başkanlığınca yapılacak namzet imtihan sonucuna bakarak personel alımı yapılacaktır.

2) Adli Tıp Kurumu Başkanlığınca yapılacak aday sınavlara 2020 yılı KPSS’ye giren ve rastgele takım için aranan puan gibi yeryüzü az 70 benek alan adaylar başvurabilecektir. Başvuruda bulunacakların Türe Bakanlığı Memur Imtihan, Tayin ve Aktarım Yönetmeliğinin 5 ve 6’ncı maddelerinde mukayyet olan koşullar ile bu ilanın 4’üncü maddesinde tamlanan şartları taşımaları gerekmektedir.

Adli Tıp Kurumu ilanı detayları için tıklayınız

İlana çıkılan unvandaki maaşları temizlemek için TIKLAYINIZ

Hatay Mustafa Eksiksizlik Üniversitesi kontratlı 56 afiyet personeli takanak

Hatay Mustafa Eksiksizlik Üniversitesi, akıbet müracaat tarihi 24 ağustos 2021, sözleşmeli 56 keyif personeli algı

Hatay Mustafa Eksiksizlik Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz Esenlik Aplikasyon ve Araştırma Hastanesinde (Giderleri Hususi Bütçeden karşılanmak üzere) 657 çevrilmiş Kanununun 4. maddesi (B) fıkrasına bakarak istihdam edilmek amacıyla Kontratlı Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların munzam 2’nci maddenin (b) fıkrası uyarınca Lisans mezunları üzere 2020 KPSS (B) grubu KPSSP3, Yöre lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP93puan sırası anne gönüllenmek aracılığıyla aşağıda belirtilen pozisyonlarda kontratlı personel alınacaktır.

Hatay Mustafa Eksiksizlik Üniversitesi ilanı detayları amacıyla tıklayınız

Share: